Aktuálně


agata menu 1

Od 18 listopadu nová nabídka

multiple payment

Nově u nás můžete využít platbu kartou přímo u řidiče.

Minimální částka pro platbu je 50 Kč

Ke stažení

LetákObchodní podmínky • Alergeny •

 logo agata

Obchodní podmínky

Provozovatel a prodávající

Agáta pizza, 40.pluku 1360, Valašské Meziříčí, IČ:70315906

Předmět činnosti
Výroba, rozvoz jídel a potravin ve Valašském Meziříčí a vybraných lokalit

Produkty a služby
Objednat lze veškeré zboží uvedené v nabídce, saláty a nápoje se rozváží pouze společně s hlavním jídlem (pizzou nebo těstovinami). Za zboží které je dočasně vyprodáno, bude nabídnuta alternativa. Alkoholické nápoje prodáváme pouze osobám starších 18-ti let, při předávce může obsluha požádat o doklad pro ověření věku.

Otevírací doba
Telefonické objednávky jsou přijímány v průběhu celé pracovní doby, online objednávky jsou přijímány ve stanovené pracovní době maximálně však do 15 minut před koncem stanovené zavírací hodiny

Platba za zboží a služby

Hotově

       

Přijímáme pouze českou korunu. Řidiči mají z bezpečnostních důvodů u sebe pouze omezenou hotovost. Na platbu vyšší bankovkou jak 1000,- je potřeba nás upozornit. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel.

Gastrostravenkami

Cheque Dejeuner, Sodexo, Ticket Restaurant nebo Naše stravenka. Vyhrazujeme si právo do zbylé hodnoty peníze nevracet.

Kartou

Příímame většinu platebních karet kromě American express, JBC, a stravenkových karet. Na platbu kartou nás z technických důvodů upozorněte už při objednávce.

Dodání objednávky
Cílem je dovoz v co nejkratším možném čase, obvyklá doba je od 30 minut do 90 minut od objednání. Doba dodání je zcela závislá na aktuální situaci a počtu objednávek. Informace o aktuální dodací době podá obsluhující personál.

Odstoupení od smlouvy
Vzhledem k povaze nabízeného sortimentu a služeb nelze odstoupit od smlouvy. Zákazník je povinen si zkontrolovat zda dodané zboží či služba souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoli v nepořádku je třeba ihned volat na pobočku. Pokud nebyla dodržena kvalita jídla bude nabídnuta výměna či jiná forma kompenzace.

Akce a slevy
Všechny akce a slevy se řídí vlastními podmínkami které jsou k nahlédnutí na pobočce. Vyhrazujeme si právo jakoukoliv akci či slevu omezit či zrušit i před plánovaným koncem, a to bez náhrady.

AGÁTA pizza

737 775 323

40.pluku 1360, Valašské Meziříčí

agata

Mapa

Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 5.00 MB
    captcha

    logastravcard

    © 2019 Designed By Agáta pizza-IČ 70315906