Obchodní podmínky


Provozovatel a prodávající
Agáta pizza
40.pluku 1360, Valašské Meziříčí
IČ:70315906

Předmět činnosti

Výroba, rozvoz jídel a potravin ve Valašském Meziříčí a vybraných lokalit

Produkty a služby

Objednat lze veškeré zboží uvedené v nabídce, saláty a nápoje se rozváží pouze společně s hlavním jídlem (pizzou nebo těstovinami). Za zboží které je dočasně vyprodáno, bude nabídnuta alternativa. Alkoholické nápoje prodáváme pouze osobám starších 18-ti let, při předávce může obsluha požádat o doklad pro ověření věku.

Otevírací doba

Telefonické objednávky jsou přijímány v průběhu celé pracovní doby, online objednávky jsou přijímány ve stanovené pracovní době maximálně však do 15 minut před koncem stanovené zavírací hodiny

Platba za zboží a služby

Hotově
Přijímáme pouze českou korunu. Řidiči mají z bezpečnostních důvodů u sebe pouze omezenou hotovost. Na platbu vyšší bankovkou jak 1000,- je potřeba nás upozornit. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel.
Gastrostravenkami
Cheque Dejeuner, Sodexo, Ticket Restaurant nebo Naše stravenka. Vyhrazujeme si právo do zbylé hodnoty peníze nevracet.
Kartou
Příímame většinu platebních karet vyjma American express, JBC, a stravenkové karty. Na platbu kartou nás z technických důvodů upozorněte už při objednávce.

Dodání objednávky

Cílem je dovoz v co nejkratším možném čase, obvyklá doba je od 30 minut do 90 minut od objednání. Doba dodání je zcela závislá na aktuální situaci a počtu objednávek. Informace o aktuální dodací době podá obsluhující personál. Vyhrazujeme si právo do některých lokalit a určité adresy nedodávat, jakožto i zrušit už vytvořenou objednávku z jakehokoliv důvodu.

Odstoupení od smlouvy

Vzhledem k povaze nabízeného sortimentu a služeb nelze odstoupit od smlouvy. Zákazník je povinen si zkontrolovat zda dodané zboží či služba souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoli v nepořádku je třeba ihned volat na pobočku. Pokud nebyla dodržena kvalita jídla bude nabídnuta výměna či jiná forma kompenzace.

Akce a slevy

Všechny akce a slevy se řídí vlastními podmínkami které jsou k nahlédnutí na pobočce. Vyhrazujeme si právo jakoukoliv akci či slevu omezit či zrušit i před plánovaným koncem, a to bez náhrady.

Agáta pizza

40.Pluku 1360, VM

737 775 323

Facebook

Chcete nám napsat?

Kde jste se o nás dozvěděli?
Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 100 MB
    captcha