• Víte že pizza patří mezi nejuniverzálnější jídlo?

  Připravit ji lze ve stovkách variant se stovkami přísad, takže si v podstatě každý na světě může vybrat tu svou.

 • Věděli jste, že i pizza má svůj mezinárodní den?

  Připadá na 9.února a vymysleli ho samozřejmě v Neapoli a jsou na něj patřičně hrdí.

 • Kde se sní asi nejvíc pizz za den, Víte?

  Je to brazilské Sao Paolo, je zde více než 6000 pizzerii a není divu že místní spořádají přes milion pizz za den!! Jen pro srovnání, v ČR se podle odhadu za rok sní asi 31 milionu pizz.

 • A která že pizza vyvolává nejvášnivější debaty?

  Jen málokterý pokrm dokáže podnítit v řadách gurmánů tak vášnivou diskusi jako právě pizza Havaj. A přitom z tropických amerických ostrovů ani nepochází. Jejím tvůrcem byl kanadský restauratér řeckého původu Sam Panopoulos

 • Tipnete si jak se pizza správně jí?

  Zeptejte se v Neapoli. Možná budete překvapení, ale všichni Neapolitáni vám řeknou, že rukama! Jedině tento způsob stolování je podle nich správný.

 • Že pizza nepochází z Itálie jste věděli?

  Pizza, stejně jako mnoho dalších jídel, nepochází ze země, pro kterou je dnes typická. Legenda o placatém chlebu s bylinkami, datlemi, olivovým olejem a kořením se traduje ve starém Egyptě i Řecku. Italové však pizzu během staletí vypilovali a dokážou ji dělat dle některých názorů nejlépe na světě.

Obchodní podmínky


Provozovatel a prodávající
Agáta pizza
40.pluku 1360, Valašské Meziříčí
IČ:70315906

Předmět činnosti

Výroba, rozvoz jídel a potravin ve Valašském Meziříčí a vybraných lokalit

Produkty a služby

Objednat lze veškeré zboží uvedené v nabídce, saláty a nápoje se rozváží pouze společně s hlavním jídlem (pizzou nebo těstovinami). Za zboží které je dočasně vyprodáno, bude nabídnuta alternativa. Alkoholické nápoje prodáváme pouze osobám starších 18-ti let, při předávce může obsluha požádat o doklad pro ověření věku.

Otevírací doba

Telefonické objednávky jsou přijímány v průběhu celé pracovní doby, online objednávky jsou přijímány ve stanovené pracovní době maximálně však do 15 minut před koncem stanovené zavírací hodiny

Platba za zboží a služby

Hotově
Přijímáme pouze českou korunu. Řidiči mají z bezpečnostních důvodů u sebe pouze omezenou hotovost. Na platbu vyšší bankovkou jak 1000,- je potřeba nás upozornit. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel.
Gastrostravenkami
Cheque Dejeuner, Sodexo, Ticket Restaurant nebo Naše stravenka. Vyhrazujeme si právo do zbylé hodnoty peníze nevracet.
Kartou
Příímame většinu platebních karet vyjma American express, JBC, a stravenkové karty. Na platbu kartou nás z technických důvodů upozorněte už při objednávce.

Dodání objednávky

Cílem je dovoz v co nejkratším možném čase, obvyklá doba je od 30 minut do 90 minut od objednání. Doba dodání je zcela závislá na aktuální situaci a počtu objednávek. Informace o aktuální dodací době podá obsluhující personál. Vyhrazujeme si právo do některých lokalit a určité adresy nedodávat, jakožto i zrušit už vytvořenou objednávku z jakehokoliv důvodu.

Odstoupení od smlouvy

Vzhledem k povaze nabízeného sortimentu a služeb nelze odstoupit od smlouvy. Zákazník je povinen si zkontrolovat zda dodané zboží či služba souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoli v nepořádku je třeba ihned volat na pobočku. Pokud nebyla dodržena kvalita jídla bude nabídnuta výměna či jiná forma kompenzace.

Akce a slevy

Všechny akce a slevy se řídí vlastními podmínkami které jsou k nahlédnutí na pobočce. Vyhrazujeme si právo jakoukoliv akci či slevu omezit či zrušit i před plánovaným koncem, a to bez náhrady.

Agáta pizza

40.Pluku 1360, VM

737 775 323

Facebook

Chcete nám napsat?

Kde jste se o nás dozvěděli?
Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 100 MB
  captcha